Spoľahlivý Autoservis

V našom servise sa o vaše auto postaráme najlepšie ako vieme. Ponúkame servis od úplne základných služieb, ako je výmena žiarovky, až po tie najzložitejšie.

Zaškolení profesionáli

V našom autoservise pracujú dennodenne zaškolení mechanici, ktorý spravia pre vaše auto maximum.

Záruka na diely

Poskytujeme klasickú záručnú dobu na servisné diely, ktoré sú montované do vášho vozidla.

Otvorená komunikácia

Naším zákazníkom sa snažíme vyjsť v ústrety. Základom každého vzťahu je komunikácia, čo ponúkame aj my.

Najčastejšie otázky

Opravujeme všetky značky áut, kľudne sa nám ozvite s akýmkoľvek problémom.

Áno, je lepšie ak sa nám ozvete dopredu telefonicky a dohodneme si termín návštevy.

Pri väčšine služieb vám vieme sumu povedať dopredu. V rámci servisných služieb to však nie je také jednoduché, snažíme sa však hneď pri obhliadke a zadaní práce čo možno najlepšie naceniť materiál i potrebný čas. Samozrejme je dôležité, ako ľahko sa nakoniec podarilo servisný úkon vykonať, u nás však máte hrubý odhad hneď, ešte pred akoukoľvek záväznou objednávkou.

Vo väčšine prípadov vieme diely dostať na druhý pracovný deň. V ojedinelých prípadoch to môže byť ešte v daný deň alebo o 2-3 pracovné dni.

Samozrejme, vždy so zákazníkom komunikujeme možné alternatívy a už je len na vás, či si vyberiete lacnejšiu, nákladnejšiu cestu a podobne.

Áno, po dohode so zákazníkom, ponúkame aj takúto službu.

Žiaľ, aspoň zatiaľ, náhradné vozidlá počas servisných úkonov neposkytujeme.

Vykonávame široké spektrum opráv. Čo sa týka motorových, mechanických a iných technických prác, vieme vám pomôcť takmer s hocičím. Zatiaľ neposkytujeme klampiarske, zváračské a lakernícke služby, spolupracujeme však s externými dodávateľmi, ktorí nám vedia pomôcť aj s takýmito požiadavkami.

Áno, je u nás bežnou praxou, že vozidlá pripravujeme na úspešnú technickú a emisnú kontrolu. Tieto kontroly vieme za vás aj realizovať, čo znamená, že nám auto donesiete a neskôr počas dňa sa poňho vrátite už so všetkými potrebnými náležitosťami.

IMG_2986IMG_2992
IMG_2993IMG_2998